Doprava a Platba

DOPRAVA A PLATBA

DODACIA LEHOTA A DOBA VYHOTOVENIA (SPRACOVANIA)

FOTOPLÁTNO / XXL fotografie / KALENDáRE / POHľADNICE

Pri objednávkach realizujeme výrobu teda tlač väčšinou do dvoch pracovných dní od prijatia objednávky. V termíne sviatkov (Vianoc) sa však ale táto doba môže predĺžiť. .Ak si vyberiete ako doručenie kuriéra Vaša Vám bude doručená v nasledujúci pracovný deň po odoslaní. Celková doba dodania je max. 5 dní od objednania.

 

Pri objednávke fotodarčekov, realizujeme výrobu teda tlač na druhý pracovný deň od prijatia objednávky. Ak si vyberiete ako doručenie kuriéra Vaše fotodarčeky  budú doručené v nasledujúci pracovný deň po odoslaní. Celková doba dodania je max. 5 pracovných dní od objednania. Táto doba sa však môže predĺžiť z dôvodu, že by tovar na sklade nebol. V tom prípade budeme zákazníka kontaktovať.

 

 

POPLATKY ZA DORUČENIE A PLATBA

Pri každej objednávke si účtujeme poplatok za poštovné a balné v paušálnej sume : 5,90€

Táto suma sa platí kuriérovi, pri prevzatí tovaru.

 

Pri nepredvídateľných okolnostiach (poškodenie -oprava výrobných strojov a čakanie náhradných dielov, nadmerné množstvo objednávok pri akejkoľvek akcii ) môže nastať posun hore uvedených dodacích lehôt. Oneskorenie dodávky tovaru zákazníka neoprávňuje k odmietnutiu jej prevzatia ani k požadovaniu náhrady alebo zľavy z ceny tovaru či ceny doručenia.